Choose Your language
  • PL
  • EN
O firmie

Firma ROMEX swoją działalnością obejmuje całokształt zagadnień związanych z odbiorem mleka od dostawców, począwszy od serwisu urządzeń i produkcji gotowych instalacji, sprzedaż podzespołów i materiałów eksploatacyjnych, aż po wdrażanie systemów informatycznych i systemów transmisji danych pozwalających na przenoszenie danych o dostawach i jakości mleka z układów pomiarowych autocystern do systemów informatycznych w zakładach mleczarskich.

Firma oferuje układy pomiarowe (stacjonarne i przewoźne) do AdBlue, wody oraz mleka, posiadające europejską certyfikację MID (EC). W ofercie firmy znajdują się również usługi związane z produkcją zbiorników stalowych oraz konstrukcji ze stali kwasoodpornej na zamówienie oraz tworzeniem aplikacji przemysłowych i urządzeń w oparciu o sterowniki przemsłowe firmy Proces-Data.

Oddział handlowy firmy Romex zajmuje się dystrybucją kompletnych systemów kontrolno-pomiarowych oraz ich podzespołów. Firma Romex jest przedstawicielem na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej duńskiej firmy Proces-Data, producenta uznanego w przemyśle spożywczym przepływomierza elektro-magnetycznego PD340 oraz fińskiej firmy Teknikum, producenta wysokiej jakości węży gumowych do zastosowań m.in. w przemyśle spożywczym, petrochemicznym, górniczym.

Zapytaj o produkty

Zadzwoń na : +48 94 3473790 lub wyślij zapytanie do obsługi Romex. Na pewno odpowiemy.