Choose Your language
  • PL
  • EN

CLEAN

CLEAN

CLEAN – wąż tłoczny

Wąż do gorącej wody w stosowany głównie w przemyśle spożywczym. Wąż charakteryzuje się wysoką odpornością na tłuszcze zwierzęce i roślinne.

Zakres temperatur: -30°C...+120°C
Warstwa wewnętrzna: biała EPDM
Wzmocnienie: tekstylne
Warstwa zewnętrzna: niebieska EPDM, gładka, owinięcie
Współczynnik bezpieczeństwa: 4
Parametry techniczne
ProduktŚr.wew. (mm)Śr.zew. (mm)Ciśn. robocze (MPa)Podciśn. (max. MPa)Prom. gięcia (mm)Waga (kg/m)Dł. rolki (m)
CLEAN1501616261,5-1200,4340
CLEAN1501919291,5-1600,4840
CLEAN1502525351,5-2000,6140
CLEAN1503232431,5-2200,8440
CLEAN1503838231,5-2501,1040
CLEAN2501313232,5-800,3640
Pliki do pobrania
Katalog CLEAN (PL): PDF
Katalog CLEAN (EN): PDF
Zapytaj o produkty

Zadzwoń na : +48 94 3473790 lub wyślij zapytanie do obsługi Romex. Na pewno odpowiemy.