Choose Your language
  • PL
  • EN

FOOD

FOOD

FOOD – wąż ssawno-tłoczny

Wysokiej jakości wąż przeznaczony do przesyłu produktów spożywczych m.in. takich jak mleko, piwo, wino, soki czy woda pitna. Produkt może być wykorzystany, jako wąż zwijany do napełniania i opróżniania m.in. cystern mleczarskich.

Zakres temperatur: -40°C...+80°C (chwilowo +120°C)
Warstwa wewnętrzna: biała NR, jakość spożywcza, zatwierdzenie FDA, PZH
Wzmocnienie: tekstylne oraz spirala stalowa
Warstwa zewnętrzna: niebieska NR/EPDM, gładka
Współczynnik bezpieczeństwa: 4

FOOD SL – wersja dedykowana, jako wąż zwijany w cysternach mleczarskich. UWAGA! Przed użyciem wąż musi być umyty 5% roztworem sody.

Parametry techniczne
ProduktŚr.wew. (mm)Śr.zew. (mm)Ciśn. robocze (MPa)Podciśn. (max. MPa)Prom. gięcia (mm)Waga (kg/m)Dł. rolki (m)
FOOD02525360,60,09600,8240
FOOD03838490,60,091001,2140
FOOD04040510,60,091001,2540
FOOD04545560,60,091101,3840
FOOD05050620,60,091201,5440
FOOD05353650,60,091201,6340
FOOD06363790,60,091802,3040
FOOD06565810,60,091802,5040
FOOD07575910,60,093002,6040
FOOD01001001180,60,096404,3040
FOODSL05151620,60,091201,4040
FOODSL06363760,60,091501,9040
Pliki do pobrania
Katalog FOOD (PL): PDF
Katalog FOOD (EN): PDF
Zapytaj o produkty

Zadzwoń na : +48 94 3473790 lub wyślij zapytanie do obsługi Romex. Na pewno odpowiemy.